שעות פעילות: ימים א'-ה' 9:00-18:00

תיקון 190 - הטבת מס השווה לכם אלפי שקלים

נפתחה אפשרות לקבלת סיוע במימוש הטבת המס של תיקון 190

אנו חברה פרטית המספקת שירות אזרחי עבור רשות המיסים ברישיון משרד האוצר

משרד האוצר
לוגו מס הכנסה
בנק ישראל
הזינו פרטים לבדיקת זכאות החזר מס

1 .יש להזין את הפרטים בטופס בצורה נכונה

חישוב החזר מס הכנסה

2. מומחה מטעמנו יבדוק האם אתם זכאים להטבת המס

הגשת מסמכים לצורך החזר מס

3. נלווה אתכם בהליך מימוש הזכות לתיקון 190

החזר מס הכנסה בבנק

4. תהנו מהטבת מס משתלמת שתחסוך לכם אלפי שקלים

* מלאו את הפרטים בצורה מדויקת

🔒 האתר עושה שימוש באבטחת SSL

אל תחכו עד סוף החודש, בדקו זכאותכם עוד היום.

שעות
דקות
שניות
% 0
מיסוי מופחת על רווחים
% 0
דמי ניהול מופחתים
% 0
ניידות ללא אירוע מס

6 יתרונות גדולים בתיקון 190

כולנו מכירים את המילה "מסים", כולנו משלמים אותם וכולנו יודעים שהם מהווים חלק משמעותי מההוצאות שלנו, אבל לא כולנו יודעים שיש תיקונים לחוקים ישנים אשר באים לטובתנו ושווים לנו הרבה כסף.

תיקון 190 הוא אחד מהדברים שאתם כאזרחי מדינת ישראל חייבים להכיר, שכן הדבר יכול להיות שווה לכם עשרות אלפי שקלים!

1. חיסכון בעמלות – מדובר בחיסכון משמעותי בעמלות מול הבנק ובית ההשקעות

2. מיסוי נמוך יותר – המס הינו 15% מהרוח הנומינלי במקום 25% מהרווח הריאלי

3. אפשרות משיכה ללא מס – ניתן למשוך את הכסף כקצבה חודשית ללא מס כלל

4. ניידות מקסימלית – ניתן לעבור בין מסלולים ללא תשלום מס רווח הון ועמלות מיותרות

5. דחיית מס – תשלום מס רק ביום היציאה מהתוכנית ולא בכל פעם שמוכרים נייר ברווח

6. אופטימלי לירושה – ניתן להעביר את הכסף כירושה כפטור מלא ממס או בתשלום מס מופחת

 
תיקון חוק 190

תיקון חוק 190

 

תוכן עניינים

הגדרת תיקון 190 

תיקון 190 נקבע על ידי משרד האוצר, והוא נכנס לתוקף אי שם בשנת 2013. תיקון 190 הוא למעשה הטבת מס שמאפשרת לנו לחסוך סכומים אדירים של כספים מדי שנה, בעמידה בתנאים שנקבעו בחוק, כמו הגיל שלנו, לדוגמה. תיקון 190 מתייחס לאנשים שגילם הוא 60 ומעלה, והוא מכיל כמה יתרונות שאסור בשום פנים ואופן לפסוח עליהם. אז מה זה בעצם אומר?

מרוויחים יותר, משלמים פחות מס

תיקון 190 מתייחס להשקעות שלכם, שמפוזרות בקופות הגמל, בעובר ושב בחשבון הבנק שלכם, בתיקי ההשקעות ועוד. למעשה, תיקון 190 מאפשר לכם לשלם מיסים בגובה של 15% בלבד על הרווח, לעומת 25% מס שאותם הייתם משלמים ללא התיקון.

ברגע שאנחנו מפעילים את תיקון 190 ומנצלים אותו, אנחנו למעשה יוצרים פער של 10% בין אחוז המס שאותו היינו אמורים לשלם, לבין אחוז המס שאותו נשלם בפועל, וכמובן שמדובר כאן על חיסכון אדיר מבחינת מספרים, חיסכון שעומד על אלפי שקלים בשנה. כמובן שכל זאת בהתאם לרמת האינפלציה, אבל בכל מקרה מדובר כאן על רווח ברור שמשחק לטובתכם.

קליק לקבלת ייעוץ פיננסי מקצועי ללא עלות >>

הידעת? ניצול הטבת המס תחסוך לכם אלפי שקלים

תיקון 190: מתי משלמים ואיך משלמים? הנה התשובות

תיקון 190 מביא איתו עוד בשורה סופר משמעותית, והיא קשורה בדחיית המס ליום הפדיון. עם תיקון 190 אנחנו יכולים להנות מריבית דה ריבית, להבדיל מהשקעות בבנק, לדוגמה. כמו כן, במידה ומסיבה כזו או אחרת אדם מסוים מחליט לעבור מבית השקעות מסוים לבית השקעות אחר, כחלק מתיקון 190 הוא לא יצטרך לשלם מס על הרווח, אלא לדחות אותו ליום הפדיון. בסופו של דבר, מתקבלת כאן תמונת מצב שבמסגרתה מתקבלת הטבת מס משמעותית ביותר. בצורה הזו ניתן להגיע לכדי תיק השקעות עם חיסכון אדיר, שיאפשר בהמשך ניהול אורח חיים רווחי ומאפשר.

הדור הבא, היורשים שלנו ותיקון 190 – מה הקשר בין כל אלו?

במקרים מסוימים אפילו תוכלו להשאיר ליורשים שלכם לא מעט כספים בעקבות הטבת המס שמביא איתו תיקון 190. במקרים שבהם אדם מסוים נפטר לפני שמלאו לו 75 שנים, היורשים שלו יוכלו לקבל את יתרת ההשקעה עם 0% תשלום מס על הרווחים. גם במקרים שבהם אדם מסוים נפטר אחרי גיל 75, יורשיו יוכלו לפדות את ההשקעה, ולהנות מתשלום מס סמלי במיוחד על הרווחים, שעומד על 15% מס נומינלי.

תיקון 190: איך להשקיע? איפה להשקיע? כמה להשקיע?

כאשר אנחנו ניגשים לביצוע השקעה בבנק, אנחנו נתקלים בכמה ערוצים בודדים שדרכם נוכל לעשות זאת. לעומת זאת, השקעה בקופות גמל באמצעות תיקון 190, פורסת בפנינו עולם שלם של אפשרויות, כמו נדל"ן מניב שכירות, תשתיות שנות הפועלות בארץ ועוד. הגמישות הזו מאפשרת לנו להנות מהשקעות חכמות לטווח הארוך, ולהנות מתיקי השקעה נרחבים במיוחד. עד כמה נרחבים?

ובכן, מדברים כאן על תשואות שבמרבית המקרים יעמדו על לא פחות מ-6% בשנה, עבור החלק המושקע. חשוב לציין, כמובן, שיש להישאר עם האצבע על הדופק על ההשקעה גם במקרה הזה, ממש כמו שקורה בהשקעות דרך הבנק.

הידעת? התיקון חוסך לכם כסף רב בעמלות מול הבנקים ובית ההשקעות

אם כבר משקיעים – אז שיהיה כמו שצריך

תיקון 190 מאפשר לכם לבצע השקעות בלי שאף אחד "מתחלק" איתכם ברווחי ההשקעה. להבדיל מעלויות גבוהות במיוחד שנלוות להשקעה דרך הבנקים, עלויות כמו דמי משמרת בבנק, קנייה של ניירות בארץ או מכירה שלהם ועוד, כאן אין שום צורך להשקיע כספים מרובים כל כך שימצאו את דרכם בכיסו של מישהו אחר.

עם תיקון 190 תמצאו שהתשלום המרכזי שתשלמו עבור ההשקעה הוא התשלום של דמי הניהול, וגם הוא יעמוד על סכומים נמוכים הרבה יותר. עד כמה הרבה יותר? ובכן, מדברים כאן על 0.75% של דמי ניהול דרך תיקון 190, לעומת למעלה מ-1% שלם של דמי ניהול בהשקעות אחרות. בטווח הארוך, מדובר כאן על חיסכון של אלפי שקלים בשנה.

משיכת כספים מההשקעה – האופציות שלכם דרך תיקון 190

עם השקעה בתיקון 190, אתם מבטיחים לעצמכם את האופציה למשיכת כספים מדי חודש מההשקעה. משיכת כספים שכזו, לטובת הפנסיה החודשית שלכם, תעמוד על 0% תשלום מס – גם על כלל הרווחים מצד אחד, וגם על הפנסיה המשולמת מהצד השני.

לחצו לקבלת שיחת ייעוץ ללא עלות >>

הידעת? ניתן למשוך את הכסף כקיצבה חודשית ללא תשלום מס כלל

תיקון 190 – כדאי או לא כדאי? זאת השאלה

עם כל מה שסיפרנו לכם עד כה, ניתן כבר להגיד בפה לא שתיקון 190 הוא הדבר הבא שכל גימלאי חייב להכיר. ההשקעות ממוקסמות, המיסים הופכים למינימליים, וכל מה שנשאר לכם זה פשוט לעמוד בתנאי הסף.

כמובן שבמקביל לכל היתרונות המפורטים כאן, חשוב לעקוב באופן מדויק אחרי ההשקעות לאורך כל הדרך. האחריות האישית שלכם על ההשקעות שאתם מבצעים היא הלחם והחמאה של ההצלחה שלכם, ולכן אסור לוותר עליה בשום שלב ולשחרר את הרסן.

בשנים האחרונות, ומאז שתיקון 190 קיבל תוקף, ניתן לראות אלפי ישראלים שנהנים מההטבה המשמעותית הזו, וחוקרים עוד ערוצי השקעה פוטנציאלים, שיכולים להפוך אותם לבעלי אורח חיים רווחי ושלו.

תיקון 190 – מאיפה מתחילים?

במידה וגם אתם מעוניינים לנצל את תיקון 190, אתם מוזמנים בהחלט לפנות לאחת החברות בשוק שמציעות בדיקת זכאות, ייעוץ השקעות ושירותים נוספים שיכולים לסייע לכם. שיהיה המון בהצלחה, ותהנו מחיי הגמלאות הנפלאים שמחכים לכם!

שעות
דקות
שניות